UBYTOVÁNÍ


Ve třípodlažní kamenné budově mlýna nabízíme ubytování v šesti ( jaro 2024 zatím pět dokončených ) nadstandardně pojatých a vybavených apartmánech s kuchyní. Minimální doba pronájmu jsou dvě noci, pro pobyty delší než deset nocí žádejte individuální cenu. Zatímco podkrovní apartmány jsou zalité sluncem a dýchají moderním pojetím, v prvním a druhém podlaží najdete syrové, staleté, kamenné stěny, kombinované s vkusným vybavením. Všechny apartmány mají nadstandardně vybavené kuchyně pro dlouhodobý pobyt, elektrické vytápění doplňují krbová kamna pro romantické zimní večery, prostorné ložnice s manželskými postelemi, koupelny s vanou. Všechny apartmány jsou vybaveny TV a WiFi přístupem k internetu. Apartmány jsou nekuřácké a zapovězen je i vstup domácím mazlíčkům, naopak děti jsou u nás vítány. Na přání je možné doplnit i dětskou postýlku a další vybavení pro nejmenší (apartmány v dispozici 3+KK mají samostatný dětský pokoj). Protože se jedná o starou kamennou budovu, kde stěny jsou velmi silné, tak upozorňujeme na špatný mobilní signál v budově (internet funguje velmi dobře). Nicméně stačí vylézt na zahradu a signál máte :). 

U černého lišáka

( 1kk )

Kouzelná podkrovní garsoniéra pro dva. Ve třetím podlaží najdete stylové místo právě pro vás dva. Vyklápěcí balkónek ve střeše, výhled do zahrady a lesa přímo z postele, krbová kamna a plně vybavený kuchyňský kout. Chybíte již jen vy dva a volný víkend.


U mlýnské babičky

( 3kk )

Mohutné staleté klenby apartmánu s ložnicí a dětským pokojem. Ráno přímý vstup na terasu se snídaní v přírodě. Plně vybavená kuchyně, koupelna s vanou, kamenné stěny dýchající romantikou u sálajících krbových kamen, u nichž se může sejít až pětičlenná rodina.


Větrná mentolka

( 3kk )

Mentolová barva je to, co dalo apartmánu jméno. Jinak zde po větru není ani památky, natož u roztopených  krbových kamen, nebo je libo raději vanu plnou pěny. Prostorný apartmán pro vekou rodinu, dětský pokoj, komora a špičkově vybavená kuchyně s posezením jak na peci.


U kulaté báby

( 3kk )

Kulaté a oblé jsou tvary báby bodré. Netradiční kuchyně s kulatou digestoří dala jméno útulnému apartmánu v mlýnském podkroví. Apartmán se dvěma ložnicemi láká na posezení u krbu, plně vybavenou kuchyni a koupelnu s vanou, V dětské ložnici se pohodlně vyspí i dva dospělí na plnohodnotné posteli.


Lékárna

( 2kk )

Světlý stylový apartmán (2NP) v dispozici 2+KK s předsíní, v interiéru s obnaženými kamennými stěnami a nábytkem evokujícím lékárnu.

Kde nás najdete:

Adresa

Mlýn Byňov s.r.o.
Byňov 20
403 23, Homole u Panny

Bankovní spojení

IČO: 03612490
DIČ: CZ03612490
Číslo účtu: 267 873 740 / 0300, ČSOB

Napište nám