ZAHRADA


Naše zahrada nemá být skvostem zahradní architektury s japonskými lampičkami a dlážděnými chodníčky, je to místo pro odpočinek, relaxaci a spojuje Mlýn Byňov s okolní přírodou. Vždyť ledňáček, datel, obří vážky a další obyvatelé biotopu našeho přírodního jezírka a zahrady jsou důkazem toho, že se nám spojení se staletým listnatým lesem úspěšně podařilo. Voda v našem rybníčku pochází z přírodního prameniště, jistě není průzračná jako chlorovaná voda moderních bazénů, ale je čistá, s parametry pitné vody. Pokud se tedy při koupání a plavání ve 170 cm hlubokém jezírku napijete, nic vám nehrozí (nicméně koupání je na vlastní nebezpečí). Udržovaná zahrada vás pak překvapí nesčetnými zákoutími, protékajícím potokem, kde si děti mohou stavět přehrady a dovádět, tedy pokud je nebudou studit nohy (do potoka doporučujeme koupací obuv). Grilovací místa na zahradě umožňují příjemné večerní soukromí u dobrého jídla a pití. Zapůjčení veškerého potřebného vybavení je samozřejmostí, v případě servisu účtujeme drobný poplatek. Děti v zahradě ocení dětský koutek s trampolínou a pískovištěm. Pro zdatnější jsou k dispozici elektrické čtyřkolky za poplatek. Lanové spojení s lesním domkem v korunách stromů je prozatím ve výstavbě.

RELAXACE U VODY

Přírodní koupací jezírko o rozměrech koupací části 15x12m, max. hloubka 170cm, letní teplota cca 21 stupňů. Pohodlný vstup do vody,  k dispozici lehátka, zahradní nábytek, houpací síť, lodička. Nezávadná pramenitá voda bez chemického ošetření. Koupání na vlastní nebezpečí.


NĚCO K ZAKOUSNUTÍ

3 privátní grilovací místa s možností grilování nebo opékání na ohništi. U jezírka, V lůně lesa a Na terase vás zvou k příjemnému dennímu nebo večernímu posezení. K dispozici letní kuchyně s přípravnou pro grilování, grilovací a zahradní nádobí, výrobník ledu, prostorná lednice na připravené pochoutky. Možná příprava piknikového koše. Možnost dodání farmářských produktů a masa. Nabídka dle sezóny v místě ubytování. 


RÁJ PRO DĚTI

Dětský koutek v zahradě nabízí kromě velké trampolíny o průměru 5m také pískoviště 2x2m s velkým výběrem hraček. Na zahradu je možné vypůjčit míč, k vodě pak nafukovací hračky. Pro zdatnější je na našem jezírku k dispozici malá lodička. Pro děti od 3 do 6 let je k dispozici elektrická čtyřkolka. Lesní domek v korunách stromů je prozatím ve výstavbě.


Kde nás najdete:

Adresa

Mlýn Byňov s.r.o.
Byňov 20
403 23, Homole u Panny

Bankovní spojení

IČO: 03612490
DIČ: CZ03612490
Číslo účtu: 267 873 740 / 0300, ČSOB

Napište nám