KAM ZA JÍDLEM?


Přepadl Vás hlad nebo chuť na něco dobrého a nevíte kam vyrazit? Máme pro Vás pár tipů, které jsme za Vás osobně vyzkoušeli. Bohužel v naší malé vesničce žádná restaurace není, proto prosím berte na vědomí, že časy v závorce jsou dojezdové. Ti, kteří nechtějí jezdIt autem, tak určitě mohou využít místní autobus nebo kolo a restauraci si tak poctivě zasloužit :).

Pro ty, kteří se do restaurace nechystají a chtějí využít svou kuchyni v aparmánu nebo gril či ohniště na zahradě máme ve spodní části stránky doporučení pro Váš nákup.

KOUSEK OD MLÝNA:

Restaurace Adonis (5 min)

Restaurace se nachází ve Velkém Březně. Jde o místní hospůdku, kde vždy najdete nějaké hotovky a výber z hlavního jídelního lístku. Nečekejte žádnou velkou gastronomii, ale za nás se zde určitě dobře najíte. Mimochodem zde pečou velmi dobré pizzi. Pozor! V neděli mají zavřeno.

Bar a bistro Kovárna (10 min)

Bistro se nachází ve vesnici Valtířov a za nás velmi příjemné překvapení. Mimo stálou nabídku zde najdete také hotovky (seznam hotovek na týden mají vždy na facebookové stránce). My určite toto místo k návštěvě doporučujeme.

Hospůdka u Vodníka (15 min)

Hospůdka se nachází u cyklostezky směr Ústí nad Labem v obci Svádov. Na facebookových stránkách najdete vždy víkendové menu a v týdnu můžete vybírat ze stále nabídky. Zde si určitě pochutnáte!

ÚSTÍ NAD LABEM:

Restaurace Větruše         (20 min)

Zde se opravdu skvěle najíte a ještě si užijete krásný výhled na Ústí nad Labem. Jejich kuchyně nabízí tradičně českou i mezinárodní kuchyní v moderním pojetí.

Doporučujeme spojit s výletem na Vaňovské vodopády nebo jízdu lanovkou.

Restaurace Tyršovka       (20 min)

Nová restaurace v Ústí nad Labem, kde si zakládají na poctivém pivu a z gruntu vařených jídel bez polotovaru a kvalitním servisu.

  

Pivovarská šenkovna       (20 min)

Nejstarší dosud fungující restaurace v Ústí nad Labem (od roku 1884). Velký výběr kvalitních jídel. Jako novinku Vám mohou nabídnout nepasterizované pivo z tanku, které zaručuje nejvyšší kvalitu podávaného piva.

Mexická restaurace       Pepe Lopez (20 min)

Mexická restaurace přímo v centru Ústí nad Labem, která se snaží vykreslit mexickou identitu v našich podmínkách. Ingredience pro přípravu jídel dováží přímo z Mexika. Dále se specializují na tradiční mexické koktejly.

Indická restaurace Taj Mahal (20min)

Indická restaurace "Taj Mahal" Vám nabízí nejenom klidné posezení v centru města Ústí nad Labem, ale především kvalitní indickou kuchyni s celou řadu tradičních indických jídel.

Indické speciality připravuje rodilý Ind.

Restaurace Replay`s        (25 min)

Koncept mexické a italské kuchyně, který v Ústí nad Labem doposud nebyl.  

Vaši návštěvu můžete spojit s návštěvou bowlingového centra, který je součástí.

DĚČÍN:

Restaurace Kocanda (20 min)

Restaurace s kapacitou až 250 hostů nabízí tradiční českou kuchyni, ale i speciality připravované podle nejmodernějších trendů. Z nápojů doporučujeme tankové pivo Pilsner Urquell, domácí limonádu či čepovanou kofolu. Nechybí ani vynikající káva. Okolo restaurace vede cyklostezka podél Labe.

Bufet Kozinec (20 min)

Tento bufet se nachází přímo proti restauraci Kocanda a rozhodně stojí za návštěvu. Jídelníček se velmi často mění a je připravován z těch nejkvalitnějších surovin. Není vyjímkou, že tu občas narazíte i na výborné krevety.

Pozor! Pondělí zavřeno, ostatní dny otevřeno od 17hod. do 22hod.

Restaurace ARRIGO

Restaurace, která nabízí ojedinělé menu, které se řídí tradicí, ale zároveň jde s dobou. Jídlo a láska k němu to není jen chuť. Jídlo vám musí vonět, krásně vypadat, být bezchybně naservírované. Ještě, než ho ochutnáte, musíte tohle všechno cítit. A o to se postarají v ARRIGU. 

Chef ambasador: MIREK KALINA

LITOMĚŘICE:

Restaurace Radniční sklípek (20 min)

Vinárna a restaurace Radniční sklípek se zaměřuje především na českou kuchyni, kterou pojímá v moderním stylu. Jídla z čerstvých českých surovin jsou zde samozřejmostí. Každý víkend připravují čerstvé ryby. Především je v nabídce tuňák, mečoun a pražma královská. Lososy si sami filetují. Doporučujeme včasnou rezervaci.

Italská restaurace Gurmánie (20 min)

Tuto restauraci najdete přímo na náměstí v Litoměřicích. Nabízí velký výběr z burgerů, těstovin a vynikajcích pizz. Najdete zde také dětské menu.

Mirasushipoke                  (20 min)

Pokud dostanete chuť na sushi, tak máme pro Vás jedinou volbu a to právě tuto restauraci na náměstí v Litoměřicích, kde si opravdu pochutnáte.

KAM NA DOBROU KÁVU A DORT:

Ústí nad Labem (20 min) PIKNIK ÚSTÍ

Na tomto místě určitě nenajdete jen kvalitní kávu a výborné dezerty. Dělají zde také například výborné snídaně a po celý den, zde najdete nějaké "bistro" pokrmy.

Děčín (25 min)         ARRIGO kavárna

V nabídce najdete jedinečný výběr tradičních i netradičních dezertů a moučníků, které pro vás s láskou ke sladkému vyrábí. Za jejich tvorbou stojí šikovné ruce cukrářky Veroniky. Možnost Venkovního posezení. 

Litoměřice (20min)        Káva s parou

Vychutnejte si výjimečný zážitek v budově zrušené železniční zastávky s čerstvě praženou kávou a vlastními dezerty naší cukrářky. Děti se zde určitě nudit nebudou a zabaví je funkční model železnice.

KDE PŘIBRZDIT NA CYKLOSTEZCE:

Cyklokemp Loděnice

Tento kemp se nachází na stezce mezi Ústím nad Labem a Lovosicemi a je to ideální cíl pro vaše výlety. Najdete zde krásné dětské hřiště a skvělé občerstvení.

WAKE & FUN bistro

Bistro najdete na cyklostezce od Litoměřic směr Roudnice nad Labem. V nabídce najdete tortily, burgry, těstoviny a něco sladkého ke kávě. Návštěvu můžete spojit s nějakým vodním sportem, které jsou zde v nabídce. My doporučujeme! :)

Dolní Grund

Restauraci najdete přímo u cyklostezky v Dolním Žlebu. Z terasy budete mít krásný výhled na Labe a určitě si zde pochutnáte. Navíc cesta na kole je sem opravdu nádherná.

KAM NA NÁKUP:

COOP - Velké Březno, Děčínská 166

ECOFARMA Babiny - Babiny kousek od Mlýn Byňov  https://www.ekofarma-babiny.cz/eshop

GLOBUS - Ústí nad Labem, Tyršova 869, Trmice

Billa - OC Forum Ústí n. L. , Bílinská 6

ALBERT - Litoměřice, Želetická 19

Kde nás najdete:

Adresa

Mlýn Byňov s.r.o.
Byňov 20
403 23, Homole u Panny

Bankovní spojení

IČO: 03612490
DIČ: CZ03612490
Číslo účtu: 267 873 740 / 0300, ČSOB

Napište nám